jsw przyjecia do pracy 2014

jsw przyjecia do pracy 2014

Walentynki Day- Skąd tradycja Begin

Istnieją różne opinie na temat pochodzenia Walentynki. Niektórzy uważają, że pochodzi z St. Valentine, Rzymianin, który zginął śmiercią męczeńską za odmowę wyrzeczenia się chrześcijaństwa. Zmarł 14 lutego 269 naszej ery, w tym samym dniu, w którym zostały poświęcone miłości loterii. Legenda mówi również, że wśród rzeczy St. Valentine nie poddawali się było małżeństwo chrześcijan w Kościele chrześcijańskim. W dniu jego śmierci, mówiło się, że zostawił notatkę pożegnalną dla córki dozorcy, który stał się jego przyjacielem i podpisał je „From Your Valentine”.

Inne aspekty opowieści mówią, że Święty Walenty był kapłanem w świątyni w okresie panowania cesarza Klaudiusza. Następnie Klaudiusz miał Valentine skazany na przekór nim. W 496 A. D. Papież Gelasius uchylenie 14 lutego ku czci św Walentego.

jsw przyjecia do pracy 2014

Stopniowo, 14 lutego stał się termin wymiany wiadomości miłosne i Święty Walenty stał się patronem zakochanych. Data jest nadal zaznaczony, do dnia dzisiejszego, wysyłając wiersze i proste prezenty dla ukochanej.

W Stanach Zjednoczonych, panna Esther Howland otrzymuje kredyt za wysyłanie pierwszych Valentine karty. walentynki handlowych zostały wprowadzone w 1800 roku, a teraz data jest bardzo skomercjalizowana. Miasto Loveland, Colorado, każdego roku robi dużą działalność pocztową na Walentynki. Duch nadal dobra, jak walentynki są wysyłane z sentymentalnych wierszy i karty valentine wymiany dzieci w szkole.

Kwiaciarnie są najbardziej ruchliwych na Walentynki i róże są tradycyjne kwiaty wysłane na Walentynki, z kolorem kwiatów będących symbolicznym. Tradycyjnie, czerwone róże są symbolem miłości, różowe róże (mówi się, że kwitło od łez Matka Maria, jak ona następnie jej syn się Golgota) są symbolem miłości matki, żółte róże symbolizują opiekuńczy i przyjaźni, a białe róże są symbolem czystości.

Artykuł dzięki: