chwila przyjecia spadku definicja

Jak zrobić własną Keychain

Breloki mieć celów praktycznych i estetycznych. Bez niej, twoje klucze do domu, kluczyki do samochodu i klucze biurowych będzie w każdym miejscu lub być rozproszone lub utracone w twojej torbie lub w domu. Breloki mogą pomóc zorganizować swoje życie i usunąć niepotrzebny stres spowodowany przez zgubienia kluczy. Istnieje wiele stylów Breloki , wzory i materiały dostępne, gdy idziesz do domu towarowego. Jednakże, jeśli masz pasję do sztuki i rzemiosła, można łatwo tworzyć własne keychains. Materiały będą potrzebne są proste elementy można łatwo znaleźć w domu lub na sztuki i rzemiosła sklepie, a dzięki czemu może być zabawne aktywność wiązania dla rodziny.

Aby dokonać Breloki, trzeba folię aluminiową, Markery permanentne, piekarnik, a do głównej części można wybrać między kawałek przezroczystego Shrinky Dink papieru lub ciasto patelni, w zależności od produktu końcowego, który chcesz. To jest czysto preferencji, ale jeśli używasz przezroczysty papier, upewnij się, że jest gruby plastik powlekany rodzaju i nie cienkie folie.

Po pierwsze, trzeba wyciąć przezroczysty papier lub ciasto patelni w zależności od wielkości i kształtu pęku kluczy, które chcesz. Jednak przy użyciu przezroczystego papieru zredukuje wielkość sześć razy większy niż przeznaczony klucz uchwytu, ponieważ będą one kurczyć podczas procesu. Na patelni ciasto z drugiej strony, można zrobić kilka Breloki więc reszta ciasto patelni nie będą odrzucane.

Gdy masz pożądany kształt i rozmiar, możesz napisać swoją wiadomość lub narysować obraz na jednej lub obu stronach pęku kluczy, także w zależności od preferencji. Można użyć różnych kolorowych długopisów, o ile są one trwałe markery. Zastosowanie kredki, markery tablicy lub zwyczajnie barwionymi piór nie jest wskazane, ponieważ topią się i znikają one pod koniec procesu.

Artykuł dzięki: