przyjecie imieninowe co podac

Trenerzy uczą umiejętności, które pozwalają pływak przezwyciężyć swoje lęki i kontynuować wyścig.

Practices group

Inną opcją jest próba praktykę grupową, gdzie pewne umiejętności pływania może być praktykowany na dłuższych dystansach. Klinika oferuje dość szybko przebiegają przez wiele umiejętności podczas praktyk grupowych mogą skupić się tylko na jednej lub dwóch umiejętności w dłuższym okresie. Praktyki zazwyczaj zapewniają bardziej prawdziwej treningu, w przeciwieństwie do kliniki w których odległości są bardzo krótkie. Uczestniczy regularnie praktyk grupowych może być świetnym sposobem, aby poznać innych pływaków na kolejne treningi pływać.

Aby znaleźć tych praktyk grupowych, należy skontaktować się z lokalnym sklepie triathlon. Niektóre sklepy mogą posiadać własne praktyki. Jeśli nie, to mam nadzieję, że mogą one odnosić się gdzieś indziej. Ponadto, sprawdź lokalnych grup szkoleniowych triathlon. Specyficzny dla autobusów, a nawet sponsor, takie jak Zespół Luna Chix, może organizować nich. Przeglądaj lokalne organizacje czynny wodnych. Lokalne dyrektorzy wyścigu pływać i pływać programy magisterskie mogą mieć również pomocne połączeń.

Podsumowanie

Pierwsze pewne solidne doświadczenie czynny wody przed dniem wyścigowym wzmocni zaufanie i zwiększyć przyjemność z tego wydarzenia. Wiedząc, jak obsługiwać różne problemy, które pojawiają się w czasie wolnym biegu wody pozwoli Ci skupić się na pływanie przeszłości konkurencji.

Maura Sullivan jest niezależnym pisarzem i otwarty pływak na bazie wody w Bellevue w stanie Waszyngton.

Artykuł dzięki: