przyjecie gotowki powyzej 15000 euro

przyjecie gotowki powyzej 15000 euro

Jak i dlaczego, aby otworzyć konto bankowe w Hong Kongu

Hong Kong dziś pozostaje jednym z najlepszych jurysdykcjach offshore banking. Oferuje on doskonałe połączenie tajemnicy bankowej, tajemnicy firmowej, finansowo i politycznie stabilnym środowisku i silnych banków. Ale chyba najważniejsze, jest to bezpieczna inwestycja na morzu raj dla tych, którzy chcą zdywersyfikować z tonącego walut zachodnich w szybko rozwijających się rynkach azjatyckich, a zwłaszcza Chiny.

Więc jak można go o otwarcie rachunku bankowego offshore w Hong Kongu? Czy masz tam podróżować? Ten artykuł odpowie na te pytania i daje praktyczne wskazówki i porady. Ale najpierw niektóre tła.

przyjecie gotowki powyzej 15000 euro

Udane Eksperyment Wolny Rynek East i West Alike

Hong Kong, moim zdaniem, jest jedynym praktycznym przykładem w świecie wielkiego miasta, który został opracowany od podstaw i uruchomić jako coś offshore, wolnego rynku eksperymentu – najpierw przez Brytyjczyków, a następnie przez Chińczyków.

przyjecie gotowki powyzej 15000 euro

Głównym Island (a później Kowloon i Nowe Terytoria, części lądu) była brytyjską kolonią dla większości z XIX i XX wieku. W tym czasie wzrosła z wioski rybackiej oraz centrum handlu opium, do miasta-państwa siedmiu milionów ludzi. Stał się znany jako wolnego koła, wolnego rynku raju dla kapitalistów, o gospodarce charakteryzującej się niskim podatków, wolnego handlu i bez ingerencji rządu w biznesie.

W 1997 roku brytyjski powrócił suwerenność w Hong Kongu do Chin. Dawna kolonia stała się jednym z chińskich dwóch Specjalnych Regionów Administracyjnych (SARS), drugi to Macau. Wiele osób początkowo wątpliwości co do jednego z największych na świecie bastionów kapitalistycznych jest prowadzony przez władzę komunistyczną, a w tym czasie wielu inwestorów wyciągnął wiele biorąc ich dynamiczne przedsiębiorczość pozycji do miejsc takich jak Singapur i Vancouver.

Artykuł dzięki: