przyjecie euro przez niemcy

przyjecie euro przez niemcy

Rola rodziców w podejmowaniu dziecka nauczyć się pływać

Rdzeń udanej uprawy umiejętności pływackich w młodym wieku jest zaangażowanie rodziców w zajęciach pływackich. Większość instruktorów pływania zgadzają się, że dla uzyskania najlepszych rezultatów dzieci poniżej czwartego roku życia muszą być pod opieką dorosłych, gdy uczą się pływać.pompa ciepła Mitsubishi Electric Nowy Jork obfituje w różnych basenów, więc nie ma problemu ze znalezieniem ten, który można uczestniczyć razem ze swoim dzieckiem.

Zaangażowanie rodziców w zajęciach pływackich jest korzystne z wielu powodów. Są to: rozwój porządku silnika, dziecko i relacji rodzic, bezpieczne środowisko nauki, edukacji rodziców i maksymalny czas na praktykę.

Mała motoryka Development

przyjecie euro przez niemcy

Z licznych badań naukowych i edukacji naszych instruktorów tle, wiemy, że do wieku 4 lat, dzieci nie posiadają zdolności motoryczne niezbędne do koordynacji „konwencjonalne pływanie”. W celu uzyskania lepszych wyników dzieci potrzebują instrukcji jeden-na-jednego i manipulacji. Takie instrukcje i manipulacje są najlepiej dostarczone przez rodziców. Generalnie, dzieci, które mają rodziców uczestniczących w zajęciach pływackich będzie koordynować lepiej władać bronią pływaków na długo przed tym nie ma takiej możliwości.

Bezpiecznym środowisku uczenia się

Jedną z największych przyczyn przypadkowych zgonów wśród dzieci w wieku przedszkolnym jest utonięcie. Większość z tych zgonów występuje w basenach pływackich podwórko do dzieci, które właśnie zaczynają uczyć się pływać (NY nie jest wyjątkiem w tej smutnej statystyki).

Stąd jest to szczególnie ważne, że rodzice są zaangażowani w nauce swoich dzieci do pływania, ponieważ sposób dzieci uczą się ostrożne podejście do wody i uzyskać świadomość, że zabrania się pływać, chyba że są w towarzystwie rodzica. Przestrzeganie tej zasady zmniejsza prawdopodobieństwo dla dzieci coraz w sytuacjach niebezpiecznych .

Artykuł dzięki: