przyjecia imieninowe-przepisy

Open Water Swimming kliniki i praktyki

Czy jesteś gotowy, aby zanurzyć się w świecie wyścigów otwartej wodzie pływać? Przygotowanie do otwartej wody pływać wyścigu zazwyczaj wymaga dużo czasu przy basenie. Jednak początkujący zawodnicy mogą korzystać ze specjalistycznego nauczania i praktykowania faktycznie w wodach otwartych przed dniem wyścigowym.

Pływanie w wodach otwartych czuje się bardzo różni się od bycia w bezpieczeństwie basenie. Patrząc w dół, aby zobaczyć trawę i ryby zamiast uspokajający czarną linią w basenie może być niepokojące. Jasne błękitne wody w basenie może być zastąpione przez mroczne, ciemne, przeczucie wody. temperatury woda może być znacznie niższa niż pływacy basen zwykle twarz. Przeżywanie tych różnic przed dniem wyścigu mogą zapewnić nowe pływaków przed wielkim wydarzeniem.

Istnieją dwa główne sposoby, aby przyzwyczaić się do nowego środowiska. Pływak może uczestniczyć w szkoleniach pływać lub grupowa praktyka.

Swim kliniki

Kliniki te zapewniają dodatkową warstwę ważnego budynku umiejętności przed wyścigiem. Lokalne sklepy triathlon, grup szkoleniowych, a nawet władze miasta mogą oferować tych klinik. Jeśli to możliwe , znaleźć w tym samym miejscu co wasza rasa stać się bardziej zaznajomieni z tym konkretnym miejscu.

W klinice Dowiesz się o bezpieczeństwo (nie pływać samotnie), jak założyć kombinezon (powoli), jak wejść do wody (albo działa albo głęboki początek woda), sporządzanie (pływanie bardzo blisko do następnej osoby) zarządzający tłum (dostaniesz wpadł), obserwacja (pobyt na kursie), zaokrąglając boja (im szerokim łukiem, aby uruchomić) i wyjściu (pływać aż do ramiona trafić na plażę).

Również w klinikach pływacy mogą nauczyć się pracować poprzez wspólne uczucie paniki, które mogą zdarzyć się nawet doświadczeni biegacze. Łatwiej jest ćwiczyć te techniki blisko brzegu dla dodatkowej otuchy.
Artykuł dzięki: