Podczas gdy naukowcy byli w stanie

„Mleko organiczna nie zawiera żadnych pestycydów, dodał hormonów lub antybiotyków,” wyjaśnia Stuart Martin, członek Stowarzyszenia Producentów Mleka szkocki Organic. „Kiedy krowa organiczny zachoruje nasi rolnicy są zachęcani do leczenia jest homeopatycznie pierwszy i używać tylko antybiotyki w ostateczności. Tymczasem mleko od tej krowy jest usuwany ze strumienia mleka i nie są wykorzystywane w ogóle.” Ta ogólna polityka odnosi się do organicznych mleka i producentów na całym świecie.

Nie ma jeszcze wystarczających dowodów na to, że dzieci i kobiety w ciąży, które spożywają dietę wyłącznie organiczny – w tym całej żywności, takich jak owoce, ziarna, orzechy, warzywa i nasiona – mogą ubiegać się o takie same korzyści jak te ujawnione przez badania BOLK Institute, ale liczne badania są w toku. Oczywiste jest jednak, że istnieje znaczący dowód wspierać pogląd, że bardzo małe dzieci karmienie wyłącznie organiczne produkty mleczne mogą znacznie zmniejszyć ryzyko zachorowania na wyprysk, alergie lub astmę.

Dla całej nowej sfery wolnej informacji i zasobów na wellness, fitness Odżywianie – odwiedź: UltraFitnessDynamics i przyspieszyć swoją podróż w kierunku optymalnego zdrowia.

Fan nas na Facebooku: Facebook.com/UltraFitnessDyanmics

– autor artykułu