Pierwotne Nadciśnienie Płucne Leczenie Naturalne

Pierwotne Nadciśnienie Płucne Leczenie Naturalne

Pierwotne Nadciśnienie Płucne Leczenie Naturalne

Przykra prawda jest taka, że nie ma lekarstwa na pierwotnym nadciśnieniu płucnym. Na leczenie pomóc złagodzić objawy i spowolnić rozwój choroby. Celem procedury rachunkowości powikłań związanych ze stanem na zatokę.

Administracja tlenu pomaga złagodzić trudności w oddychaniu, w niektórych przypadkach. Poza tym, to rozluźnia mięśnie w tętnicach płuc. To obniża ciśnienie w tętnicy płucnej.

Pierwotne Nadciśnienie Płucne Leczenie Naturalne

Stosowanie leków moczopędnych pomaga pozbyć się nadmiaru nagromadzonych płynów. Лазикс-to jest przykład. Jednak należy pamiętać, że leki te powinny być stosowane z ostrożnością, tak, aby pacjent nie jest zbyt odwodniony. Jeśli pacjent otrzymuje zbyt odwodniona, to źle funkcjonującego prawej komory, nie będą mogli ściągać nawet trochę krwi w płucach, co prowadzi do pacjenta, który ma poważne problemy z оксигенацией.

Korzystanie z blokery kanału wapniowego, takie jak nifedypina, mogą rozluźnić mięśnie w ścianach naczyń krwionośnych. To może okazać się pomocne w pracy prawej części serca. Jednakże mogą one obniżyć ciśnienie krwi, wywołane w całej układu sercowo-naczyniowego, co nie do końca jest łatwo tolerowane.

Inne zabiegi obejmują:

Za pomocą prostacycline, исследуемое środek leczniczy, skutecznie rozszerza naczynia krwionośne płuc i zmniejsza opór przepływu krwi.

Wdychanie tlenku azotu, który rozluźnia naczynia krwionośne w płucach, ale nie ma żadnego wpływu na naczynia krwionośne całego ciała. Sildrafil inny badany lek jest stosowany wraz z kwasem azotowym terapia inhalacyjna tlenkiem.

Korzystanie z Бозентан, nowy lek, szczególnie w przypadkach, związanych z wrodzonymi wadami serca.

Wraz z procedurami powinny być regularne kontrole u lekarza, z wielką dbałością o monitorowanie zmian w ogólny stan zdrowia i analizy i raporty monitorowania.

Pacjent powinien powstrzymać się od sportu i ciężkiej pracy, i musi uzyskać odpowiedni odpoczynek. To musi być zapewnione, że zostały poddane terapii pacjenta na bieżąco, w oparciu o harmonogram.

– autor artykułu