Ciąża i ból stawów – Niektóre leki

Istnieje wiele dobrze znane skutki uboczne ciąży i ból stawów jest tylko jednym z nich, choć może mniej znany niż poranne mdłości, opuchnięte kostki i pleców .

Jest to być może oczekiwać, że nie będzie dodatkowego zużycia stawów ze względu na wzrost masy i redystrybucji tego ciężaru z powodu ciąży i bólu stawów jest nieuniknionym wynikiem. Miednicy, biodra, kolana i kostki w szczególności są podatne na zmiany stają się bolesne i hormonalne mogą przyczynić się do tego, jak dobrze.

W uzupełnieniu do stawów, mięśni, które je łączą są narażone na ryzyko nadużywania, jak zrekompensować zmiany masy ciała i masy szczególnie u kobiet, które zazwyczaj nie biorą ćwiczenia przed zajściem w ciążę.

Ból stawów w ciąży można przezwyciężyć niezbyt forsownych ćwiczeń dla kobiet w każdym poziomie sprawności. Oprócz korzyści stawów, wykonywać brane regularnie mogą przyczynić się do krótszego okresu pracy i szybszej regeneracji po porodzie.

Ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiegokolwiek reżimu ćwiczeń, ale ogólnie rzecz biorąc, niski wpływ ćwiczeń w okresie ciąży jest w porządku w tym rozciąganie i wzmacnianie out pracy i niektóre aerobik też. Czy coś, co dotyka brzucha, takich jak sit ups, awarii lub treningu siłowego po pierwszych trzech miesiącach ciąży nie.

Wielkie ćwiczenia dna miednicy i bioder są po prostu zrobić w domu:

Ciąża i ból stawów - Niektóre leki

• Napinaj mięśnie jakbyś zatrzymywanie moczu; przytrzymaj licząc do czterech. Zrobić to kilka razy około trzech razy dziennie.

– autor artykułu