przyjecie linehaul dpd co to znaczy

przyjecie linehaul dpd co to znaczy

Zazwyczaj klienci morskich wybrać do otwarcia konta za pomocą korporacji, w przeciwieństwie do kont osobistych. Daje to nie tylko większą prywatność, ale także elastyczność i może – w zależności oczywiście od jak rzeczy są tak skonstruowane – oferują znaczące podatkowych i ochrony aktywów zalety.

Konta można łatwo otworzyć zarówno dla samych spółek offshore, takich jak Panama, BVI, Nevis lub Wyspy Marshalla, lub dla lokalnych firm w Hong Kongu, które są utworzone za pomocą dyrektorów nominowanych i udziałowców.

Podczas kontaktu lokalnych dostawców usług korporacyjnych w Hong Kongu, przekonasz się, że większość z tych dostawców usług korporacyjnych polecam użyć firmę Hong Kongu, aby otworzyć konto. Powodem robią to, że jest to prostsze i bardziej opłacalne dla nich. Mogą one zawierać lokalną firmą przy niskich kosztach, otwierając konto bankowe jest gładsza i szybciej z lokalną firmą i mogą prowadzić rozliczania opłat Nominowany dyrektor rocznie. Ale to nie może być dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.

O ile prawdą jest, że firmy w Hong Kongu nie trzeba płacić żadnego podatku pod warunkiem, że nie robią żadnych dochodów źródła lokalnego, podając takie przedsiębiorstwo nie jest takie proste. Na przykład firmy Hong Kong są zobowiązani do corocznego składania sprawozdań finansowych. Muszą złożyć oraz stron dokumentów, które mają przekonać Revenue Department śródlądowej (HKIRD), które nie mają żadnego lokalnego biznesu oraz z praktycznego doświadczenia, HKIRD jest coraz dużo lepki na ten temat. Ugruntowany przedsiębiorstwa są zwykle pozostawiane w spokoju, ale nowo powstałe firmy mogą spodziewać się dużo pracy compliance w swoich pierwszych kilku lat. Ponownie, to pasuje usługodawców korporacyjnych Hong Kong, którzy pobierają sowicie za takie usługi.

Innym czynnikiem do rozważenia jest Controlled Foreign Corporation (CFC) przepisów w swoim kraju. (Dla wyjaśnienia patrz Wikipedia) Wiele klienci wybierają skonfigurować LLCs, ponieważ mogą one być traktowane jako podmioty przejściówki, znacznie upraszcza wymogi sprawozdawcze w niektórych krajach, takich jak USA.
Artykuł dzięki: