przyjecie jednolitego aktu europejskiego

przyjecie jednolitego aktu europejskiego

Mr.Verma (nazwa została zmieniona na życzenie) został romans z kobietą kolegi (również małżeńskiego) w ciągu ostatnich trzech lat. Ale obaj mówią, że po prostu „jak znaleźć trochę spokoju i emocje (którego brakuje w ich małżeństwach), bez kołysania łodzi.”

„Mamy prestiżową pozycję w społeczeństwie, a nie chcemy, aby nasze działania wpływają naszą reputację lub życie naszych dzieci.”

Więc człowiek twierdził, że czasami dobrze jest, by nie powiedzieć prawdę do swojego partnera, bo on / ona nie zrozumie. I to nieporozumienie doprowadzi do serii nieszczęśliwych zdarzeń. „Nie chcę nawet nazwać to kłamie; wolałbym powiedzieć, przekręcając prawdę tylko trochę może dać Ci wolność od wszystkich kłopotów emocjonalnych i utrzymywać relacje spokojny.” Wiele innych młodych mężczyzn wydają się zgadzać z tą filozofią.

Bez względu na to, co jest powodem okłamuje swojego partnera, to jest oczywiste, że nie może się rozwijać zdrowe relacje na fundamencie kłamstwa. Poza tym, każdy, kto ucieka się do kłamanie jest w rzeczywistości stara się uciec od podejmowania odpowiedzialności za jego / jej działań.

przyjecie jednolitego aktu europejskiego

Wskazane jest, aby zmierzyć się z konsekwencjami, które mogą wyniknąć z mówienia prawdy, ponieważ gdy twój partner dowie się, twoje stosunki z nim / nią cierpi ogromną porażkę. Czasami partnerzy trudno przebaczyć sobie nawzajem, a następnie związek jest z pewnością udał się do skały.

W innym czasie starają się zadośćuczynić ale czynnikiem ZING znika z relacji na wieki.

Tak, zbudować relację opartą na zaufaniu i oglądać swój związek kwiat!

Sangita Kanjilal pisze obszernie o kwestiach związanych z małżeństwa, w tym relacje, Bridalwear, urody, mody i planowania ślubu. Jej artykuły pojawiają się regularnie w Bharatmatrimony.com, największej na świecie internetowej małżeńskich i pioniera w match-zarabianie z około 20 milionów członków.BharatMatrimony niedawno EliteMatrimony.com, ekskluzywną matrimony internetową dla super bogatych, VIP, rodziny królewskiej i kto jest kim w społeczeństwie. Członkowie tej usługi składki przypisane osobistego menedżera relacji dbać o ich każdej potrzebie.

Artykuł dzięki: