przyjecie granic do podzialu nieruchomosci

przyjecie granic do podzialu nieruchomosci

Aby Lie Lie czy nie – oto jest pytanie

The Telegraph donosi przypadek pary, gdzie żona, dwadzieścia siedem lat starsza pani i mąż, młody człowiek w wieku trzydzieści dwa rozmawiali ze sobą pod nazwami pseudo. Para wylewa swoje serca do siebie o tym, jak każdy z nich został zatrzymany w nieszczęśliwym małżeństwie.

Potem przyszedł czas, kiedy przyszli tak blisko siebie, że zdecydowali się spotkać i wziąć sprawy do przodu. Ale kiedy oni spotykają się rozpętało się piekło, jak każdy z nich oskarżył drugiego kłamstwa i oszukiwania innych.

Ten przykład może być trochę ekstremalne, choć prawdą jest, aw wieku cyberprzestrzeni nie jest chyba rzadkością. Jednak to, co jest uderzające jest to, że pary, które szukają komfortu poza ich związkach małżeńskich nie kłamią o swoich problemach, ale leżą na temat ich reakcji na sytuację.

Badania wykazały, że jednym z najważniejszych powodów, dla których ludzie kłamią ze sobą w związku jest, ponieważ chcą, aby ich poczucie własnej nienaruszone.

Oni nie lubią wierzyć w prawdę o sobie. Tak, oni powtarzają kłamstwo, że chcą wierzyć. Greckie słowo prawdy „alethia” co dosłownie oznacza „nie do ukrycia”. Tak, to w naturalny sposób wynika, że ??do kłamstwa jest „ukryć prawdę”. I to jest właśnie to, co wielu ludzi. Mówią półprawdy, które jest równoznaczne z White Lies.

W związku tym jest najbardziej rozpowszechnioną formą kłamstwa. Partnerzy często mówią używają White Lies, aby zapobiec boli małżonka.

Na przykład Raghavan mówi, „najtrudniejsze pytanie, które muszę odpowiedzieć na prawdę pełni prawie raz na tydzień w moim życiu jest, gdy moja żona Dons na najnowszy dodatek do swojej garderoby i pyta:” Jak to wygląda na mnie? „Mam być uczciwie nieuczciwy czasami tak, aby nie zranić jej uczucia. „

Jednak czasami ludzie kłamią z rozpaczy, aby zachować obraz „idealnego małżeństwa”, które ważą mają.
Artykuł dzięki: