przyjecie chrztu wzmocnilo pozycje

przyjecie chrztu wzmocnilo pozycje Hong Kong korporacje nie są LLCs i nie mogą być traktowane jako passthroughs dla celów podatkowych.

Moja rada – zakładając, że nie zamierza wykonywać żadnej działalności w Hongkongu obok bankowości i być może okazjonalnych podróży, aby odwiedzić swoje pieniądze – byłoby, aby otworzyć konto w imieniu spółki z obcym morzu raj podatkowy. To trochę więcej pracy i kosztów na początku, a bank może zadać więcej pytań, ale będzie to zaoszczędzić dużo pieniędzy i bóle głowy w dłuższej perspektywie. Jeśli chcesz lokalnego wygląd dla Twojej firmy, liczne usługi biur wirtualnych są dostępne.

Umowy Hong Kong Wymiany Informacji Podatkowej

Wbrew temu, co można przeczytać na niektórych out-of-date internetowych, Hong Kong podpisała szereg umów Informacji Podatkowej Exchange (TIEAs). Jednak HKIRD jest na bóle podkreślić, że wyprawy rybackie nie będą tolerowane.

HKIRD wydała Practice Note 47, dostępne na stronie internetowej, która wyjaśnia, w jaki sposób skutecznie HKIRD dążyć do osiągnięcia równowagi między wymogami Zgodność z wymogami OECD, przy jednoczesnym zapewnieniu kontroli i równowagi w celu ochrony praw przedsiębiorców.

HKIRD są profesjonalistami i powinno być dobrze przygotowana do radzenia sobie z wniosków TIEA właściwie i sprawiedliwie, zgodnie z traktatami i wytycznych. Jestem przekonany, nie zamierza pozwolić prawa swoich „klientów”, aby być deptane.

Rozporządzenie Banki w Hongkongu

Hongkongu Bankowość Rozporządzenie została przebudowana w roku 1986. Od tego czasu przeszedł kilka zmian w celu poprawy nadzoru ostrożnościowego. Hongkong Urząd Walutowy (HKMA) została utworzona w 1993 roku jako one-stop regulatora finansowego, odpowiedzialnego za wszystko od banków do zapamiętanej wartości kart debetowych anonimowy.

SAR utrzymuje trzystopniowy system instytucji depozytowych, zawier ający licencjonowane banki, banki ograniczonych licencji, a firmy na przyjmowaniu depozytów.
Artykuł dzięki: