przyjecie chrztu przez polske

przyjecie chrztu przez polske Wyniki historyczne to tylko branży marketingu przynęta na naiwnych, wydajności pogoni inwestorów, którzy będą najczęściej przybywają na przyjęciu za późno.

Po drugie, można przeczytać ten artykuł badawczy, „SP 500. Fundusze” autorstwa Johna A. Haslem, H. Kent Baker, David M. Smitha i opublikowana w marzec / kwiecień 2007 Urzędowym indeksy (strony 34-38). Haslem, Baker i Smitha przeanalizował wydatki inwestycyjne indeksu SP500 fundusze i znaleźć bardzo szeroki rozrzut opłat za zarządzanie i przełożeń całkowitych wydatków.

Bez wszystkich swoich danych badawczych, które można samemu odczytać, Haslem, i inni po prostu okazało się, że wyższe koszty po prostu obniżył stopy zwrotu netto inwestorów. Są one pogrupowane S P 500 fundusze indeksowe wg grup kosztowych od niskiego do wysokiego, czyli standardowe odchylenia wokół średniego wskaźnika koszt. Zgłosili listę dwudziestu pięciu indywidualnych i instytucjonalnych na indeksy funduszy inwestycyjnych przy niższych kosztach.

Larry Russell jest redaktor i wydawca specjalisty stronie inwestorskiej i Planowania Finansowego Blog specjaliście zleceniodawcy.

pomysły finansowe bombardują cię. Niektóre z nich są w porządku, ale wiele z nich jest źle i może być złe dla Ciebie. Obiektywnych, informacji naukowej, mogę pomóc odróżnić i podejmować lepsze decyzje.

Artykuł dzięki: