przyjecia na kopalnie ziemowit

przyjecia na kopalnie ziemowit Nie, przykro mi. Życie po prostu nigdy nie wydaje się być takie proste.

Dominującym problemem z S P 500 Index funduszy inwestycyjnych i funduszy ETF jest to, że opłaty pobierane przez firmy z branży papiery są po całej mapie z rozsądnie niskiej do szokująco wysokie. Jeśli nie jesteś ostrożny, nie ma nawet jednego S P 500 Index Fund, że obecnie nie będzie pobierać opłaty 2,71% rocznie na opłatach za zarządzanie i opłaty sprzedaży 12b-1 inwestycyjnych łącznie.

Można zapytać, jaka jest wartość dodana dla tak wysokich opłat, kiedy można zakupić SP 500 indeksowe fundusze bezpośrednio z innych rodzin funduszy na zaledwie 0,1% rocznej opłaty za zarządzanie bez żadnych opłat ze sprzedaży? Cóż, tak naprawdę nie ma żadnej wartości dodanej. Żaden. Zamek błyskawiczny. Nada. Jeśli jesteś na tyle płacić wyższe koszty inwestycyjne dla funduszy indeksowych naiwne, to te absurdalnie wysokie opłaty są po prostu przeniesienie majątku od ciebie do branży, która wielokrotnie krwawi osobistego portfela inwestycyjnego rok po roku.

Tak, jak można znaleźć niska Koszt SP 500 indeksowe fundusze? Istnieje kilka sposobów. Po pierwsze, można przeczytać te artykuły przesiewowych 18 funduszu przez doświadczonego inwestora: „Wybór funduszy inwestycyjnych – Fundusze ETF oraz” specjaliście Inwestor sugeruje również używając IndexUniverse.com i Morningstar.com zautomatyzowany przesiewacze on-line w celu projekcji fundusze funduszy , ponieważ są one darmowe, i mają stosunkowo aktualnych baz danych i kompleksowe wzajemne funduszy i ETF. Są to teksty, które mówią, w jaki sposób korzystać z tych przesiewacze funduszu.

Uzyskaj wykształcona i inteligentna o wyborze uzyskać fundusze inwestycyjne i ETF. Zbierając je tylko dlatego, że ma 4 gwiazdki i 5 ocen Star i piękny historyczny wykres wydajności zwykle prowadzi do kiepskich wyników, sub-par.
Artykuł dzięki: