przyjecia do strazy granicznej

przyjecia do strazy granicznej

Nauki pływania i pływania bezpieczeństwa dla małych dzieci i młodzieży

Kiedy należy maluchy uczą się pływać? Zależy jak stare są. Amerykańska Akademia Pediatrii zaleca wykorzystywane do nauki pływania dla wieku 4 i do góry, ale już nie przed programami wodne i lekcje są dla młodych niemowląt i przedszkolaków wieków 1 do 4 lat. Naukowcy potwierdzają, że niemowlę / maluch nauki pływania mają potencjał do zwiększenia inteligencji, koncentracji, czujności i zdolności percepcyjne. potrzebuje twojej małego dziecka muszą być przestrzegane podczas ich nauki w środowisku radości i akceptacji, nie narażania dobrego samopoczucia Twojego dziecka. Woda jest niezwykle kojący średni – czuje się dobrze pływać i czuć się w stanie nieważkości. Wyporu wody jest jak niewidzialny pomocnej dłoni i dlatego jest tak często wykorzystywany w sytuacjach terapeutycznych.

Ten stan nieważkości pozwala na wolności, które nie istnieją na suchy ląd podejmowania optymalnych warunków nauki, które w połączeniu z cierpliwością może zwolnić nawet raniąc dziecko ze swojej skorupy. Dla młodych ludzi z wielu rodzajów problemów pływania może być uspokajające środowisko dla rozwoju i rośnie wraz z rodzicami.

Lekcje, oczywiście, nie Nakręć dla dzieci utopić dowód „, ale są one optymalnym sposobem, aby nauczyć dzieci, aby cieszyć się w wodzie i zyskać pewność siebie. Dzieci pokazują poprawę emocjonalnego i fizycznego rozwoju. Lekcje mogą także uczyć rodzicom kilka rzeczy o tym, jak być bezpieczne wokół wody.

Żaden program nie jest, oczywiście, zastępować nadzorem dorosłych i uczenie bezpieczeństwa wodnego. Gotowość małych dzieci, aby nauczyć się pływać nie zwiększa wczesne lekcje – wydają się nauczyć dobrze pływać w tym samym wieku – 5A – nawet jeśli zaczęli wcześniej. To czas, koordynacja i kontrola ich ciało mentalne przychodzą razem.
Artykuł dzięki: